KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Rödkrita 13464558

nr 1346 4558

Rödkrita

Örjan Sandemo. Signerad, daterad -91,35x40 cm

Utrop:

300 kr

måndag 7 september 2020
kl 19:31:16